VERSENYEREDMÉNYEK 2017/2018-AS TANÉV

 

2. osztály:

  •  MINI KRESZ MEGYEI versenyen 3. helyezés, csapattagok:
    • Czigler Hanna + Petőfi napok RAJZ versenyén 3. helyezés
    • Hindrich Mátyás
    • Horváth Aurél
    • Kromszián Olivér
    • Pákozdi Bence
    • Sári Ádám
    • Tóth Liza

  • Sarkadi Gyöngyvér
    • Pannonhalmán ZONGORA versenyen 1. helyezés

3. osztály:

  • Körtvélyes Klaudia - Petőfi napok RAJZ versenyén 1. helyezés
  • Czigler Norina Málna - Petőfi napok RAJZ versenyén 3. helyezés
  • Amhryn Nóra
    • MEGYEI NÉMET NYELVŰ VERS- ÉS PROZAMONDÓ VERSENYEN 2. helyezett,
    • körzeti mezei futóversenyen 3. helyezett csapat tagja

4. osztály:

  • Szűcs Levente - Angol nyelvi levelezős versenyen 1. helyezés
  • Tóth Réka Sára - Angol nyelvi levelezős versenyen 3. helyezés
  • Kovács Luca Anna
    • -Angol nyelvi levelezős versenyen 3. helyezés
    • körzeti mezei futóverseny en 3. helyezett csapat tagja

  • Nagy Rómeó - Angol nyelvi levelezős versenyen 9. helyezés
  • Sarkadi Emőke Petőfi napok RAJZ versenyén 1. helyezés
  • Kovács Bendegúz atlétikai versenyen 2. helyezett csapat tagja
  • Borbély Krisztián atlétikai versenyen 2. helyezett csapat tagja
  • Kaitár Róbert
    • az atlétikai versenyen 2. helyezett csapat tagja
    • Holenda Matematika versenyen 7. helyezés

  • Német nyelvi csapatverseny 3. helyezés, csapattagok:
    •  Nagy Rebeka + a körzeti mezei futóverseny 3. helyezett csapat tagja
    • Nagy Bálint
    • Lányi Dorián

5. osztály:

  • Bognár Boglárka Petőfi napok RAJZ versenyén 1. helyezett
  • Damó Csenge Petőfi napok RAJZ versenyén 2. helyezett
  • Farkas-Bede Réka Országos történelmi versenyen 8. helyezett
  • Körtvélyes Alexandra Tápi magyar versenyen 3. helyezett
  • atlétikai verseny 1. helyezett csapat tagjai:
    • Németh Bálint + 4x100 m-es váltófutás 2. helyezett csapat tagja
    • Szabó István Zseráld + körzeti mezei futóverseny 3. helyezett csapat tagja
    • Kovács Kende +körzeti mezei futóverseny 3. helyezett, 4x100 m-es váltófutás 2. helyezett csapat tagja
  • Jánoki Klaudia Cziráki Lajos Megyei Komplex Rajzversenyen 2. helyezett
  • Boros Mihály - Megyei Táblajáték-versenyen 1. helyezett
    • Tápi matematika versenyen 2. helyezett
    • Nyúli matematika versenyen az 1. helyezett csapat tagja

6. osztály:

  • Kőrösi Csenge Sziporka Országos Matematika versenyen 7. helyezett
  • Krajczár Csaba Máté Cziráki Lajos Megyei Komplex Rajzversenyen 2. helyezett
  • Sóki Rebeka Petőfi napok RAJZ versenyén 2. helyezett
  • Horváth Zéta körzeti mezei futóverseny 3. helyezett csapat tagja
  • Tuba György atlétikai verseny 1. helyezett csapat tagja
  • Puzsoma Alexandra atlétikai verseny egyéni összetettben 2. helyezett, távolugrásban 2. helyezett
  • Csomai Barbara
    • - Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Megyei fordulójában 3. helyezett
    • - Tápi magyar versenyen 1. helyezett

  • Sári Virág Levelezős Történelmi verseny 7. helyezett csapat tagja
  • Tatai Szilárd
    • Levelezős Történelmi verseny 7. helyezett csapat tagja
    • körzeti mezei futóverseny 3. helyezett csapat tagja
    • atlétikai verseny 1. helyezett, 4x100 m-es váltófutás 2. helyezett csapat tagja

  • Zirngast Tünde
    • Levelezős Történelmi verseny 7. helyezett csapat tagja
    • Tápi matematika verseny 1. helyezett
    • Nyúli matematika verseny 1. helyezett csapat tagja
    • Téti Kisfaludy napok matematika versenyén 1. helyezett
    • Téti Kisfaludy napok német versenyen 3. helyezett

  • Bíró Márton András
    • Sziporka Országos Matematika versenyen 6. helyezett
    • Cziráki Lajos Megyei Komplex Rajzversenyen 2. helyezett
    • Országos Történelmi versenyen 2. helyezett
    • Levelezős Történelmi verseny 7. helyezett csapat tagja
    •  Megyei Keresztrejtvényes matematika versenyen 1. helyezett
    • Nyúli matematika verseny 1. helyezett csapat tagja

7. osztály:

  •  Sóki Kristóf Dominik Cziráki Lajos Megyei Komplex Rajzversenyen 3. helyezett
  • Hegedüs Barnabás megyei Bolyai Anyanyelvi verseny 4. helyezett csapat tagja
  • atlétikai verseny 2. helyezett csapat tagjai:
    • Porcz József + a 4x100-as váltófutás 2. helyezett csapat tagja
    • Jelencsics Gellért + a 4x100-as váltófutás 2. helyezett csapat tagja
    • Nagy Kristóf + megyei Bolyai Anyanyelvi verseny 4. helyezett csapat tagja

  • Kovács Kristóf
    • Nyúli matematika verseny 3. helyezett csapat tagja
    • megyei Bolyai Anyanyelvi verseny 4. helyezett csapat tagja
    • körzeti mezei futóverseny 3. helyezett csapat tagja
    • atlétikai verseny 1. helyezett csapat tagja, 4x100-as váltófutás 2. helyezett csapat tagja,
    • egyéni összetettben 2. helyezett, 60 m-es futásban 3. helyezett

  • Mészáros Kata - Tápi magyar versenyen 3. helyezett
    • Nyúli matematika verseny 3. helyezett csapat tagja
    • Megyei Bolyai Anyanyelvi verseny 4. helyezett csapat tagja
    • Megyei Keresztrejtvényes matematika versenyen 5. helyezett

8. osztály:

  • Szabó Dominika Petőfi napok RAJZ versenyén 2. helyezett
  • atlétikai verseny 2. helyezett csapat tagjai:
    • Kozma Bence +egyéni összetettben 2. helyezett, 4x100 m-es váltófutás 2. helyezett csapat tagja
    • Sáhó Roland
    • Pető Dániel + 4x100-as váltófutás 2. helyezett csapat tagjai, 300 m-es futásban 2. helyezett

  •  Kovács Luca távolugrás 2. helyezés, megyei atlétikai versenyen 100 m-es futásban 2. helyezett
  • Lukács Rita
    •  Petőfi napok RAJZ versenyén 3. helyezett
    • Bolyai Anyanyelvi megyei verseny 6. helyezett csapat tagja

  • Ökrös-Jászai Rubina
    • Bolyai Anyanyelvi megyei verseny 6. helyezett csapat tagja
    • Tápi magyar versenyen 1. helyezett

  • Holchauser Dorka
    • atlétika versenyen súlylökésben 1. helyezett
    • Bolyai Anyanyelvi megyei verseny 6. helyezett csapat tagja
    • Petőfi napok RAJZ versenyén 1. helyezett

  • Bognár Nikoletta Napsugár
    • Nyúli matematika verseny 3. helyezett csapat tagja
    • Bolyai Anyanyelvi megyei verseny 6. helyezett csapat tagja
    • Sziporka Országos Matematika versenyen 8. helyezett